فراخوان پذیرش عضو زیرکمیته تحقیقاتی کمیته تخصصی بهسازی خاکبا احترام، کمیته تخصصی بهسازی خاک بدین وسیله از علاقه مندان، دانشجویان و همکاران حرفه ای برای عضویت در زیرکمیته تحقیقاتی دعوت به عمل می آورد.
هدف از تشکیل زیرکمیته تحقیقاتی جذب فعالان و علاقه مندان به بهسازی خاک با بررسی آخرین مقالات و یافته ها (در حد محدود) برای پاسخ به پرسش ها و مباحث فنی خاص و ارتقای دانش همکاران در زمینه های مختلف بهسازی می باشد.

پرسش ها و مباحث مربوطه در پی بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل اجرایی و تئوریک بهسازی از جانب اعضای کمیته (افراد و موسسات و شرکت های حرفه ای فعال در زمینه بهسازی) ارایه می گردد. نفرات برگزیده بسته به تعداد در قالب یک یا چند گروه و زیر نظر یکی از اعضای فعال کمیته بهسازی فعالیت خواهند نمود.

لازم است داوطلبان عزیز به زبان انگلیسی (در حد مطالعه منابع انگلیسی با راندمان مناسب) و دانش پایه مهندسی ژئوتکنیک و بهسازی خاک (استنتاج، دسته بندی و تحلیل مباحث) آشنایی کافی داشته باشند.

یافته های اعضای زیرکمیته به منظور ارتقای دانش اعضا و سایر علاقه مندان (پاسخ به پرسش های فنی) در جلسات کمیته بهسازی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت و متعاقبا نسبت به نحوه انتشار آن تصمیم گیری خواهد شد.

علاقه مندان لطفا با آدرس ایمیل زیر و با موضوع "زیرکمیته تحقیقاتی" مکاتبه فرمایند. ارسال رزومه خلاصه در حد حداکثر یک صفحه از سوابق تحصیلی، تحقیقاتی و حرفه ای مزید امتنان است.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با احترام
علیرضا شریفی
دبیر کمیته تخصصی بهسازی خاک

هم رسانی: به دیگران خبر دهید!

FacebookTwitterLinkedin