افتتاح خانه انجمن

افتتاح خانه انجمن

اردیبهشت‌ماه امسال اعضای انجمن شاهد اتفاقی بودند که سالها منتظر آن بودند.

 

مسلماً در تاریخ ژئوتکنیک کشور، این واقعه می‌­تواند نقطه عطفی در تقویت ارتباط و پیوند انجمن با اعضاء خود و مقدمة ورود متخصصین ژئوتکنیک غیرعضو و یا اعضای آینده انجمن در یک رابطه نزدیک و همکاری تنگاتنگ با انجمن باشد.

تاکنون دیدارهای نوروزی، جلسات، سخنرانی­‌ها، مجامع انجمن در سالن اجتماعات شرکتهای دولتی، هتل­‌ها، حتی رستوران‌ها، جامعه مهندسان مشاور و ... برگزار می­‌شد. به عبارتی مکان عاریتی بود. اما این بار انجمن دیدار نوروزی خود را در خانه خود برگزار کرد.

 

تحولی نقش­‌آفرین که عملکرد آتی کمیته­‌ها، هیات مدیره، برگزاری دوره‌­های آموزشی، فعالیت دبیرخانه و ... را تسهیل خواهد کرد و تمرکز تمامی مدارک انجمن را در یک فرآیند پایدار فراهم می­‌آورد.

روز هشتم اردیبهشت تقریباً همه آمدند. دست‌اندرکاران حرفه حاضر بودند. بعضی­ به دلیل کمک به خرید و بازسازی خانه انجمن تقدیر شدند. دریافت لوح، درج نام شرکت‌ها در محل خانه انجمن و تشکر حضوری. جمعی نیز آمدند تا همراهی کنند و تشویق کنند و شریک شادی داشتن خانه­‌ای برای انجمن باشند.

جمع همه جمع بود و جای غایبان خالی.

 

از شروع حرکت خرید خانه در ابتدای سال 90، مهمانی شام رستوران نوید و تعهد ابتدایی تعدادی از اعضاء و شکل‌گیری کمیته اجرایی خرید خانه انجمن و دیگر وقایعی که در این مدت رخ داده بود با لبی خندان ذکری به میان آمد.

 

 

هم رسانی: به دیگران خبر دهید!

FacebookTwitterLinkedin