برگزاري اولين جلسه شاخه جوان انجمن ژئوتكنيك

 

 

 

برگزاري اولين جلسه شاخه جوان انجمن ژئوتكنيك

 

اولين جلسه شاخه جوان انجمن ژئوتكنيك ایران با حضور بعضی از اعضای هیأت مدیره، حامیان انجمن و استقبال بسیار خوب اعضاي جوان انجمن، روز چهارشنبه 23 ارديبهشت‌ماه 1394 از ساعت 18 تا 21 عصر در خانه انجمن برگزار گرديد.

در اين مراسم ابتدا آقاي مهندس محمدي‌زاده ضمن خيرمقدم به شركت كنندگان، در ارتباط با اهداف تشكيل اين جلسه مطالبي ارائه كرد و در ادامه آقاي دكتر گتميري ریيس هيأت مديره انجمن، طي سخناني ضمن تشكر از حضور حاضرين در اولين جلسه شاخه جوان، با اشاره به تاريخچه انجمن و شاخه جوان آن؛ تشکیل رسمی شاخه جوانان در انجمن را بی­‌سابقه خواندند و ضمن استقبال از تشکیل شاخه در دوره هیأت مدیره فعلی، به تبیین جايگاه و نقش جوانان در پويايي انجمن‌ها و تشكل‌هاي حرفه‌اي در كشور پرداخته و از همگان جهت ارائه ايده‌هاي نو و اجراي آن در بستر اهداف انجمن دعوت بعمل آورد. همچنين آقاي مهندس عالم‌زاده عضو هيأت مديره انجمن ژئوتكنيك، با ارائه مطالبي، نقش جوانان در گسترش فعاليت‌هاي انجمن را مهم برشمرده و به بخشی از برنامه­‌های قابل پیگیری توسط شاخه جوان از جمله تشکیل بانک اطلاعات مهندسین ژئوتکنیک، تشکیل تقویم جامع فعالیت­های انجمن، تدوین و توزیع مرتب خبرنامه و برنامه­‌ریزی برای کارهای آموزشی انجمن اشاره نمود. در نهایت آقايان مهندس صالح­‌آبادي مديرعامل شركت بسپار پي ايرانيان و آقاي مهندس محرمی مدیرعامل شركت رهياب صنعت البرز نيز سخنراني کرده و ضمن برشمردن نکاتی که باید در کارهای گروهی و عام‌­المنفعه به آنها توجه کرد، برای همکاری با جوانان عضو انجمن در راستای ارتباط قوی بین انجمن و صنعت ژئوتکنیک اعلام آمادگی کردند.

 

در ادامه اين مراسم آقاي دكتر غفارپور جهرمي، ریيس شاخه جوان انجمن ژئوتكنيك، با اشاره به موارد مندرج در اساسنامه انجمن ژئوتکنیک تحت عنوان فعاليت‌ها و برنامه‌هايي كه اعضاي جوان مي‌توانند در آن مشاركت و همفكري داشته باشند، اشاره کرد و از حاضرين جهت همكاري در اين زمينه دعوت بعمل آورد.

در پايان اين مراسم از عوامل اجرايي برگزار كننده اولين مسابقات ملي دانشجويي ديوار خاك مسلح (GeoWall) با اهداي لوح تقدير و سپاس، تشكر و قدرداني بعمل آمد. اين مسابقات در تاريخ 20 ارديبهشت­‌ماه 1394 به همت انجمن علمي عمران دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي و تحت حمایت انجمن ژئوتكنيك ايران و انجمن ژئوسنتتيك ايران با مشاركت 11 تيم دانشجويي از سراسر كشور در تهران برگزار شده بود.

  

در انتها، این جمع ساعتی را در فضای دوستانه و غیررسمی به گفتگو گذراندند و با یکدیگر آشنایی بیشتری یافته و برای جلسات بعدی برنامه­‌ریزی نمودند. پس از خاتمه مراسم و خداحافظی از یکدیگر گروهی از جوانان شام را با رئیس هیات مدیره انجمن در یکی از رستوران‌های نزدیک انجمن صرف کردند.

 

 

 

هم رسانی: به دیگران خبر دهید!

FacebookTwitterLinkedin