برگزاری سمینار دو روزه CPTU

 

 

شركت مهندسين مشاور ماندرو (MANDRO) با همكاري شركت هاي گاردلاين (GARDLINE) از انگلستان، اي پي ون دن برگ (A.P. van den Berg) از هلند و ان جي آي (NGI) از نروژ جهت آشنايي بيشتر متخصصان و دانشجويان اين حوزه با آزمايش نفوذ مخروط و آگاهي از آخرين پيشرفتها در اين زمينه اقدام به برگذاري سمينار تخصصي آزمايش نفوذ مخروط بمدت دو روز كرده است.

 

 

 

علاقمندان در اين سمينار فرصت آن را خواهند داشت تا علاوه بر دستيابي به آخرين اطلاعات در اين زمينه، از نزديك با صاحب نظران بنام به بحث و تبادل نظر بپردازند.

 

کاتالوگ سمینار...

فرم ثبت نام...

 

 

آزمايش نفوذ مخروط (Cone Penetration Test) ، يكي از آزمايش هاي برجا در مهندسي ژئوتكنيك است كه به دليل دقت و سرعت انجام و ارائه يك پروفيل پيوسته از وضعيت لايه بندي خاك در خشكي و هم چنين در دريا بسيار مورد توجه قرار گرفته است. آزمايش نفوذ مخروط به دليل تكرار پذيري، قابليت اطمينان و پيوستگي داده ها، يك آزمايش برجاي ايده آل براي تعيين نوع خاك و لايه بندي زمين، تخمين پارامترهاي مقاومتي و تغيير شكل پذيري لايه هاي ماسه اي و رسي و ارزيابي پتانسيل روانگرايي خاكهاي ماسه اي است. نتايج آزمايش به دليل ثبت ديجيتال در سريع ترين زمان ممكن قابل ارائه و تجزيه و تحليل مي باشد.

هم رسانی: به دیگران خبر دهید!

FacebookTwitterLinkedin